Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Mira Po prostu kobieta Zobacz większe

Mira Po prostu kobieta

JANAS AGNIESZKA

978-83-959605-1-2

Nowy

WYDAWNICTWO A&K

60 egz.

Przejrzyj się w książce jak w lustrze...

Więcej szczegółów

29,75 zł

42,50 zł

-30%

Autor JANAS AGNIESZKA
Rok wydania 2021
Ilość stron 288
Wymiary 160 x 240 x 19 mm
Oprawa miękka
Wydawca WYDAWNICTWO A&K

Powieść „Mira. Po prostu kobieta” oparta została na wątkach biografii Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Jest to opowieść o kobiecie z krwi i kości, która doznała wielu dobrych i złych rzeczy w swoim długim życiu, kochającej i kochanej, wszechstronnie utalentowanej artystce, nieprawdopodobnie silnej osobowości, znawczyni mody, kolekcjonerce sztuki.
Mira jest personifikacją losów kobiet, trudnego dojrzewania do samoświadomości, samoakceptacji, uczenia się, aby żyć na własnych warunkach. Choć to postać historyczna, jest jednocześnie niezwykle współczesna. Książka przedstawia także wciąż trudne zjawiska, których doświadczyła jej bohaterka: przemoc domową, wykorzystywanie młodych kobiet, molestowanie, nagonkę prasy, która nie była niczym innym niż dzisiejszym hejtem. I pokazuje, że można z tego wyjść, powiedzieć NIE. Tak jak zrobiła to Mira Zimińska. To także jest przesłaniem tej książki. Ma wspierać, pomagać, inspirować kobiety. Dawać im siłę. Tak jak robiła to Mira."

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mira Po prostu kobieta

Mira Po prostu kobieta

Przejrzyj się w książce jak w lustrze...

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii