Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd Zobacz większe

Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd

BAŁGAJ EWA

978-83-62185-33-7

Nowy

HARTIGRAMMA

1 Przedmiot

31,43 zł

44,90 zł

-30%

Ostatnie egzemplarze!

Autor BAŁGAJ EWA
Rok wydania 2020
Ilość stron 392
Wymiary 150 x 230 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami
Oprawa miękka
Wydawca HARTIGRAMMA

Gdyby legendarny Król Popu mógł zostać twoim mentorem, który na własnym przykładzie pokazuje, jak osiągać wymarzone cele, o co chciałbyś go zapytać?

Jak wykorzystywał swój czas? Co robił, żeby stać się mistrzem w dziedzinach, które go interesowały? Jak pomagał szczęściu i talentowi? W jaki sposób znajdował szanse tam, gdzie nikt ich nie dostrzegał? I jak zmieniał przeciwności losu w atuty?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tej książce, która jest połączeniem biografii oraz poradnika motywacyjnego, i opiera się na analizie wiarygodnych źródeł. Michael Jackson dał milionom ludzi wyjątkową muzykę i taniec zwany księżycowym chodem, a wielu zawdzięcza mu również inspirację i energię, która przeobraziła ich życie. Po lekturze zobaczysz przetarty przez niego szlak, który ułatwi ci drogę do twoich własnych gwiazd.

To opowieść o pasji i pracy, miłości i cierpieniu, niezwykłej filozofii życia i walce o to, co się liczy najbardziej. Nowatorskie ujęcie tematu skupia się na trzech aspektach osobowości jednego z najbardziej utalentowanych artystów XX wieku. To: szczególny rodzaj umysłu, sfera emocjonalna i duchowa oraz relacje społeczne. Daje też nowe spojrzenie na kontrowersje i oskarżenia, które mu towarzyszyły.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd

Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii