Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Ukryty płomień cz2. Kroki Wiary AUDIOBOOK Zobacz większe

Ukryty płomień cz2. Kroki Wiary AUDIOBOOK

OKE J./BUNN D.

978-83-953838-9-2

Nowy

PSALM18.PL

4 egz.

27,99 zł

39,99 zł

-30%

Autor OKE J./BUNN D.
Ilość stron 13 godz. 47 min.
Format 140 x 185 mm
Rok wydania 2019
Wydawca PSALM18.PL

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Abigail traci wszystko i nie ma zbyt dużych szans na normalne życie. Gdy odkrywa, kim jest Mesjasz i dołącza do Jego wyznawców, odnajduje też nowy cel i sens życia. Może jednak czeka ją dobra przyszłość? Tymczasem coraz większe prześladowania rozpraszają rozrastającą się grupę chrześcijan „aż po krańce ziemi”. A Abigail grozi małżeństwo z niewłaściwym mężczyzną.

O rękę ślicznej Abigail zabiega dwóch zalotników. Jeden jest owdowiałym bogatym kupcem szukającym matki dla swoich dzieci. Drugi zaś to rzymski żołnierz, Linuks, zauroczony wdziękiem i urodą dziewczyny, który mógłby zaoferować jej bezpieczeństwo, a może nawet miłość, której ona tak bardzo pragnie. Jednak żaden z tych dwóch nie podbija jej serca. Szczepan, jeden z przywódców wśród wierzących, posiada charakter oraz wiarę, które głęboko poruszają Abigail, lecz z powodu śmiałego głoszenia na jego życie szykowany jest zamach. Czy wiara i odwaga Abigail ostaną się w obliczu bólu nie do opisania? Wtedy, w sposób zupełnie niespodziewany, pojawia się promyk nadziei.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ukryty płomień cz2. Kroki Wiary AUDIOBOOK

Ukryty płomień cz2. Kroki Wiary AUDIOBOOK

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii