Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

The Constructivist Zobacz większe

The Constructivist

ZUPAGRAFIKA

978-83-947503-2-9

Nowy

ZUPAGRAFIKA

65 egz.

48,30 zł

69,00 zł

-30%

Autor ZUPAGRAFIKA
Ilość stron 1
Format 250 x 250 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2017
Wydawca ZUPAGRAFIKA

Początek epoki radzieckiej zbiegł się z jedną z najważniejszych kreatywnych rewolucji XX. wieku, zapoczątkowaną przez Awangardę Rosyjską. Konstruktywiści, którzy stanowili ważną część awangardowego ruchu, na nowo napisali historię sztuki, projektowania i architektury. Dziedzictwo, które po sobie zostawili, mimo upływu czasu, pozostaje aktualne do dziś.
Zbuduj swoją małą awangardową społeczność za pomocą geometrycznych form, inspirowanych rosyjskim konstruktywizmem w architekturze początku XX wieku, jak: Dom Melnikova, Budynek Trockiego w Petersburgu, czy Dom Nikolaev’a. „The Constructivist” to interaktywna publikacja od Zupagrafika, stworzona specjalnie dla dzieci i ich rodziców. Podczas zabawy formą i kolorem, rozwiniesz swoją wyobraznię przestrzenną i zapoznasz się z historią konstruktywizmu.

“The Constructivist” to zestaw 4 tekturowych towarzyszy do samodzielnego złożenia, bez użycia kleju i nożyczek. W środku krótka historia konstruktywizmu w rosyjskiej architekturze.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

The Constructivist

The Constructivist

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii