Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Hortulus  Ogrody marzeń  Zobacz większe

Hortulus Ogrody marzeń

Iwona Bigońska

83-922076-0-2

Nowy

HORTULUS

Album “Hortulus - Ogrody Marzeń” jest ugruntowaną i docenioną już pozycją wśród wydawnictw ogrodnicznych. Edycję tę wyróżnia przede wszystkim rodzime pochodzenie.

Więcej szczegółów

46,20 zł

66,00 zł

-30%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor Iwona Bigońska
Ilość stron 256 str.
Wymiary 225 x 270 mm
Wydawca HORTULUS

Na rynku wydawniczym przybywa nowych książek o tematyce ogrodniczej, główniejednak  poradników ogrodniczych. Najczęściej są to przekłady z obcych języków, a wiedza w nich zawarta często dotyczy warunków innych stref klimatycznych Europy.

Album “Hortulus - Ogrody Marzeń” jest ugruntowaną i docenioną już pozycją wśród wydawnictw ogrodnicznych. Edycję tę wyróżnia przede wszystkim rodzime pochodzenie.  Polska Autorka, która swoją wiedzę opiera na dwudziestoletnim doświadczeniu w projektowaniu ogrodów Hortulus w Dobrzycy, a także fakt poruszania problemów i realiów polskiej strefy klimatycznej, wprowadza album do grupy wiodących w kraju wydawnictw o tematyce ogrodniczej . Stał się on również uzupełniającym podręcznikiem dla architektów krajobrazu, jak również doskonałą inspiracją dla pasjonatów tworzących własne ogrody.

Autorka książki podpowiada i doradza, jak stworzyć ogród by był obrazem malowanym, a nie dziełem przypadku. Opowiada jak kształtować przestrzeń, nawet małego ogrodu, aby była atrakcyjna. Jak łączyć kolory, dobierać elementy małej architektury, dla uzyskania harmonii i spójnego stylu ogrodu. Wszystko to zilustrowane jest ponad 400 zdjęciami wielu projektów ogrodów, ze sprawdzonym w naszym klimacie doborem roślin.

Album jest także świadectwem historii Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy. Zawiera również plany i opisy: ogrodu japońskiego, francuskiego, śródziemnomorskiego, oryginalnego rosarium, trzech ogrodów ziołowych, ogrodu wodnego, a także ogrodów barw, takich jak: ogrodu białego, żółto-niebieskiego, słonecznego ogrodu w stylu wiejskim, ogrodu cienia, zachwycającego ogrodu zapachu i najnowszego ogrodu wodnego w stylu Antonia Gaudiego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Hortulus  Ogrody marzeń

Hortulus Ogrody marzeń

Album “Hortulus - Ogrody Marzeń” jest ugruntowaną i docenioną już pozycją wśród wydawnictw ogrodnicznych. Edycję tę wyróżnia przede wszystkim rodzime pochodzenie.

Napisz opinię